O nas

Drodzy Przyjaciele z planszy,

Jeśli zajrzeliście tutaj do zakładki „dołącz do nas” to oznacza, że szczęk broni i dźwięk aparatu szermierczego jest dźwiękiem, który powoduje szybsze bicie Waszego serca. Może za sprawą własnych wspaniałych wspomnień, może z powodu Waszych dzieci, które także wędrują dawną waszą sportową drogą – miło, że jesteście.

My też jesteśmy i należymy do grona tych ludzi, którzy mimo dojrzałości i stateczności mamy jeszcze siły i pasję aby powrócić na szermierczą planszę. Wielu z Nas nie osiągnęło wielkich wyników, a jednak szermierka odcisnęła piętno na Naszej duszy na tyle duże, że nie potrafimy się bez niej egzystować. Okazuje się, że jest nas coraz więcej – więcej do tego stopnia, że postanowiliśmy założyć Stowarzyszenie Polskich Weteranów Szermierki.

Nasza grupa zapaleńców doszła do przekonania, że fajnie jest spotkać się w gronie sympatycznych ludzi, złapać za broń, posłuchać pisku aparatu i komend „naprzód” i „stój”, pogadać o „starych dobrych” czasach, odświeżyć dawne sympatie i przyjaźnie. A jest co wspominać!

Więc jeśli masz chęci a i duch i zdrowie jeszcze dopisuje to zapraszamy serdecznie.

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem